Kto udzieli pożyczki z komornikiem sądowym?

Odpowiedzi udzielił nam reprezentujący Kalisz komornik sądowy Bielan: udzielenie pożyczki osobie, która objęta jest zajęciem komorniczym jest sprawą niełatwą. Z góry większość instytucji, jak chociażby banki i firmy pożyczkowe, nie chcą nawet rozpatrywać tego tu wniosków, komentuje komornik sądowy z Kalisza. Są jednak na rynku firmy, które mają przygotowane specjalne oferty na pożyczki z zajęciem komorniczym, ich zaktualizowaną listę znajdziecie online.

Kaliski komornik sądowy wymienia tutaj zarówno kilka popularnych firm, jak i kilka mniej znanych przedsiębiorstw. Pożyczki może udzielić nam między innymi firma Bocian, firma Finzmo, stosunkowo nowa na polskim rynku pożyczkodawców, ale także między innymi znany Provident czy SolCredit.

Warto jednocześnie wiedzieć, jak słusznie zaznacza komornik sądowy z Kalisza, że każda firma posiada inne widełki kwot pożyczki, inne terminy spłat oraz inne RRSO wahające się od 20 do nawet 500%.

Podsumowując zatem – trudno jest dostać pożyczkę będąc zadłużonym, jednakże sam komornik sądowy wskazuje, że to możliwe, wymieniając firmy działające legalnie w Polsce, które w tym temacie pomogą. Decyzje i wypłaty środków są szybkie, a wiele formalności można dzisiaj załatwić online. Według komornika składanie wniosków jest proste i bardzo intuicyjne i warto skorzystać z tej opcji, jeśli szukamy pożyczki z komornikiem sądowym „na plecach”. Pamiętajmy jednakowoż, że firmy udzielające takich pożyczek to przedsiębiorstwa pozabankowe, działające na własnych zasadach i często zmieniające warunki swojej działalności – dlatego kluczowe jest dokładne prześledzenie warunków oferty, przestrzega reprezentujący Kalisz komornik sądowy Bielan.

 

1. Gdzie komornik ogłasza licytację? Podpowiadamy!

2. Komornik sądowy: czy wadium po licytacji jest zwracane?

3. Co komornik może? Oto jego podstawowe uprawnienia!

4. Komornik sądowy i jego praca w pigułce

5. Komornik sądowy, a zajęcie samochodu dłużnika

6. Ile może zabrać komornik sądowy?

7. Kto udzieli pożyczki z komornikiem sądowym?

8. Jak długo komornik może prowadzić egzekucję?

9. Ile zarabiają komornicy?

10. Zablokowane konto przez komornika jak wypłacić pieniądze?

11. Jak napisać wniosek do komornika wzór – komornik sądowy

12.  Czego nie może zająć komornik sądowy?

13. Czy komornik sądowy może zająć zwrot podatku?

14. Jak dogadać się z komornikiem sądowym?

15. Jak zostać komornikiem sądowym?